Czym się zajmuję?

Ilustracja

Ilustracja to moja codzienność. Wykonuję ją w ramach mojego ukochanego etatu w Deloitte, jak i po godzinach pracy - rysując liczne portrety ludzi oraz... zwierzaków.

Malarstwo

Malarstwo jest największą miłością mojego życia. Maluję od dzieciństwa. Moje obrazy wykonuję farbami akrylowymi zarówno w dużych, jak i mniejszych formatach. Najbardziej lubię malować motywy natury, człowieka, portrety.

Kaligrafia

Wszystkie litery - zarówno które widzicie na tej stronie, jak i te które zdobią ilustracje są spod mojej ręki. Najpierw poświęciłam wiele lat samodzielnej nauki nad literami, później przez 2 lata przeprowadzałam w całej Polsce warsztaty z pięknego pisma. Dziś kaligrafia pomaga mi w codziennej pracy i... kuchni!

Wystrój przyjęć i wnętrz

Moją wielką pasją na którą jestem poświęcić wiele godzin jest dekoracja przestrzeni. Wyszukiwanie inspiracji, dopieszczanie detali, przeglądanie sklepów i hurtowni, a często też własnego zaplecza w poszukiwaniu jakiegoś starego wazonu czy lustra. Po zebraniu łupów przychodzi czas łączenie wszystkich elementów, które umilają nam wspólne spotkania.